Krajské kolo Bratislavský kraj

Orientačný beh
Orientačný beh
 

Disciplína

Dátum konania
15.5.2019

Uzavretie súpisiek do
15.5.2019

 
Súťaž:
 
Organizátor:
 
Typ kola :
Turnaj
 
Úroveň kola :
Krajské kolo
 
Popis:
-
 
Miesto konania:
 
Názov preteku:
OB družstvá
 
Dátum preteku:
15.5.2019
 
Poradie:
1. Gym. Senecká 2, Pezinok 0 h 50 min 28 sek 00 ms   
2. Gym. Grösslingová 18, BA 1 0 h 51 min 16 sek 00 ms   
3. Gym. Grösslingová 18, BA 1 “B” 1 h 0 min 19 sek 00 ms   
4. Gym. Bilíkova 24, Bratislava 4 1 h 4 min 6 sek 00 ms   
5. Gym. A.Einsteina "A" 1 h 11 min 9 sek 00 ms   
6. Biling. gym. C. S. Lewisa "A" 1 h 19 min 57 sek 00 ms   
7. Spoj.šk.Gym. J. Hronca a ZŠ,Novohradská 3, BA II 1 h 26 min 13 sek 00 ms   
8. Gym. I.Horvátha Ivana Horvátha 14, BA 2 1 h 26 min 33 sek 00 ms   
9. Spoj.škola s o.z. ZŠ a Gym. Tilgnerova 14, BA 4 1 h 30 min 25 sek 00 ms   
10. Gym. K.Štúra Nám. slobody 5, Modra 1 h 34 min 2 sek 00 ms   
11. ŠpMND a G, Teplická 7 BA 3 1 h 39 min 55 sek 00 ms   
12. SOŠ masm. a inform. štúdií Kadnárova 7, BA 3 1 h 52 min 19 sek 00 ms   
 
Názov preteku:
OB jednotlivci
 
Dátum preteku:
15.5.2019
 
Poradie:
1. Šimo Matúš 0 h 15 min 41 sek 00 ms   
2. Šipoš Tomáš 0 h 15 min 46 sek 00 ms   
3. Jonáš Adam 0 h 15 min 56 sek 00 ms   
4. Féder Medard 0 h 16 min 7 sek 00 ms   
5. Goldschmidt Tobiáš 0 h 16 min 51 sek 00 ms   
6. Kubík Maximilián 0 h 17 min 8 sek 00 ms   
7. Kukurugya Matej 0 h 17 min 17 sek 00 ms   
8. Lovás Dominik 0 h 18 min 0 sek 00 ms   
9. Ditri Nicolas 0 h 18 min 21 sek 00 ms   
10. Ditri Dominic 0 h 18 min 40 sek 00 ms   
11. Demovič Matej 0 h 19 min 8 sek 00 ms   
12. Pätoprstý Matej 0 h 19 min 22 sek 00 ms   
13. Rexa Šimon 0 h 20 min 22 sek 00 ms   
13. Schenk Michal 0 h 20 min 22 sek 00 ms   
15. Fraňo Jakub 0 h 20 min 23 sek 00 ms   
16. Hummel Jakub 0 h 20 min 27 sek 00 ms   
17. Jakuś Tadeáš 0 h 20 min 44 sek 00 ms   
18. Kodaj Radoslav 0 h 22 min 10 sek 00 ms   
19. Drgon Oliver 0 h 22 min 16 sek 00 ms   
20. Topor Matúš 0 h 22 min 23 sek 00 ms   
21. Dokupil Samuel 0 h 22 min 46 sek 00 ms   
22. Hrbáň Matej 0 h 23 min 14 sek 00 ms   
23. Lago Oliver 0 h 23 min 21 sek 00 ms   
24. Paulen Adam 0 h 23 min 44 sek 00 ms   
25. Magula Tomáš 0 h 25 min 6 sek 00 ms   
26. Biznár Gregor 0 h 25 min 16 sek 00 ms   
27. Motal Milan 0 h 25 min 45 sek 00 ms   
28. Walter Patrik 0 h 25 min 51 sek 00 ms   
29. Dobrík Dušan 0 h 26 min 28 sek 00 ms   
30. Mlynarčík Matej 0 h 26 min 43 sek 00 ms   
31. Vicen Matúš 0 h 26 min 54 sek 00 ms   
32. Krč Jakub 0 h 27 min 17 sek 00 ms   
33. Lovecký Jakub 0 h 27 min 40 sek 00 ms   
34. Komiňák Martin 0 h 28 min 58 sek 00 ms   
35. Gacík Repčík Matej 0 h 29 min 3 sek 00 ms   
36. Jarina Ján 0 h 30 min 15 sek 00 ms   
37. Ďurica Samuel 0 h 30 min 27 sek 00 ms   
38. Badalík Boris 0 h 31 min 6 sek 00 ms   
39. Štulrajter Adam 0 h 31 min 44 sek 00 ms   
40. Ševčík Matúš 0 h 32 min 2 sek 00 ms   
41. Pitoňák Jakub Tomáš 0 h 32 min 14 sek 00 ms   
42. Hudec Adam 0 h 32 min 17 sek 00 ms   
43. Januška Michal 0 h 34 min 3 sek 00 ms   
44. Kudla Michal 0 h 34 min 16 sek 00 ms   
45. Randuška Daniel 0 h 34 min 26 sek 00 ms   
46. Nemček Krištof 0 h 34 min 32 sek 00 ms   
47. Dubjel Dávid 0 h 34 min 52 sek 00 ms   
48. Čačík Matej 0 h 35 min 7 sek 00 ms   
49. Polčič Matej 0 h 35 min 18 sek 00 ms   
50. Ralbovský Tobiáš 0 h 36 min 0 sek 00 ms   
51. Beťko Bruno 0 h 39 min 2 sek 00 ms   
52. Dostál Samuel 0 h 39 min 58 sek 00 ms   
53. Hrzič Marko 0 h 42 min 3 sek 00 ms   
54. Uraz Alex 0 h 45 min 0 sek 00 ms   
55. Ružička Max 0 h 53 min 36 sek 00 ms   
56. Ježík Nikolas. 1 h 2 min 12 sek 00 ms   
57. Bujna Michal. 1 h 6 min 24 sek 00 ms   
58. Hadem Tomáš 1 h 24 min 26 sek 00 ms   
59. Brňo Šimon 2 h 16 min 24 sek 00 ms