McDonald s - dôležité upozornenie

20. ROČNÍK McDONALD´s CUP: september 2017

 

Vážená pani riaditeľka/Vážený pán riaditeľ, milí tréneri a učitelia telesnej výchovy,

Jubilejný 20.  ročník  McDonald´s  Cupu  –  Majstrovstiev  Slovenska  v  minifutbale  žiakov  a  žiačok  1.  stupňa  základných  škôl je už rozbehnutý.

 

Na úvod ročníka zopár informácií:

     ·     REGISTRÁCIA do 20. ročníka McDonald´s Cupu bude trvať do 31.10.2017.

·     STÁLE VIAC DIEVČAT. V minulom ročníku sme odštartovali povinnú účasť dievčat. Môžeme potvrdiť, že malé hráčky sa osvedčili a svojou šikovnosť boli ozdobami družstiev. Pokračujeme s načatom, účasť dievčat je naďalej podmienkou. Počas všetkých zápasov musí mať každé družstvo na hracej ploche vždy 1 hráčku. Bližšie informácie nájdete v Propozíciách nášho turnaja, v Dokumentoch k súťaži na www.skolskysport.sk/sutaz-mcdonalds-cup. Propozície zahŕňajú aj postup organizátora pri nedodržaní podmienok, ktoré pripravil Slovenský futbalový zväz pre účely tohto turnaja. Prosíme vás aj tento rok o spoluprácu a pochopenie, turnaj pre predovšetkým pre deti, ktorým sa bude ťažko vysvetľovať, prečo ich družstvo nemôže hrať alebo nemôže postúpiť vyššie....

  ·     Všetkých ORGANIZÁTOROV HRACÍCH KÔL (predkolá až okresné kolá) by sme radi požiadali, aby ste nám poslali informácie o vašom kole: miesto a termín konania kola, zoznam zúčastnených škôl, výsledky a zopár fotiek. Radi by sme tieto informácie zavesili na web turnaja                www.mcdonaldscup.sk, aby odohrané kolá a priebeh turnaja mohli sledovať všetci fanúšikovia, či už vašej školy alebo futbalu.                      

  ·     A samozrejme HLAVNÁ CENA PRE MAJSTROV SLOVENSKA – VÍŤAZOV FINÁLE McDONALD´s CUPU 2017/2018. Dvadsiaty ročník si pýta niečo viac. Vo štvrtok 14. júna 2017 sa v Poprade dozvieme, ktorý bude majstrom. Najlepší futbalový tím 1. stupňa slovenských            základných škôl získa výlet do Anglicka a účasť na zápase v Londýne!!

·       Podporte počas ročníka svoj obľúbený tím v ONLINE SÚŤAŽI SRDCOM SPOLU. Veríme, že po úvodnom minulom ročníku, si nájde súťaž Srdcom spolu opäť svojich fanúšikov. Vytvorte vášmu školskému družstvu na turnajovom webe www.mcdonaldscup.sk/srdcem-spolu (sekcia Srdcom spolu) futbalový profil a vaši fanúšikovia vám pomôžu zvíťaziť. Za každý odkaz, fotku či video budú vášmu tímu naskakovať body a tri najlepšie tímy budú odmenené ohromnými cenami. S každým novým odkazom sa váš tím stáva obľúbenejším a postupuje v rámci súťaže. Tri najobľúbenejšie tímy sa môžu tešiť na lístky na kvalifikačný zápas, futbalový kemp či GoPro kameru. Prihlásenie do súťaže Srdcom spolu je možné do 31.12.2017. Víťazi budú vyhlásení počas druhého finálového dňa na Majstrovstvách Slovenska v Poprade, 14.6.2017.

 

TEŠÍME SA NA VÁS A SME RADI, ŽE STE S NAMI UŽ 20 ROKOV!

 

Váš McDonald’s Cup tím

 

Kontakt za McDonald´s Cup: Lucia Kotyian, M: +421 911 962 629, E: kotyian.lucia@1stclass.sk.