Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická - Drieňová 35

Drieňová
82664 Bratislava-Ružinov
Tel.: 02 / 43336407
Fax: -
 
Šport
Disciplína
Názov kola
Dátum konania
Konečné poradie
Súpiska
Orientačný beh Orientačný beh
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Orientačný beh Orientačný beh
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Volejbal Volejbal
Volejbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Volejbal Volejbal
Volejbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Stolný tenis Stolný tenis
Stolný tenis 4-členných družstiev
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Futbal Futbal
Futbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Futbal Futbal
Futsal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Florbal Florbal
Florbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Florbal Florbal
Florbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Basketbal Basketbal
basketbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Atletika Atletika
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Atletika Atletika
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Atletika Atletika
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Atletika Atletika
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Orientačný beh Orientačný beh
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Volejbal Volejbal
Volejbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
25.3.2020 - 25.3.2020
Súpiska
Volejbal Volejbal
Volejbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
24.3.2020 - 24.3.2020
Súpiska
Stolný tenis Stolný tenis
Stolný tenis 4-členných družstiev
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
27.11.2019 - 27.11.2019
Súpiska
Stolný tenis Stolný tenis
Stolný tenis 4-členných družstiev
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
27.11.2019 - 27.11.2019
Súpiska
Gymnastika Gymnastika
aerobik
Krajské kolo Bratislavský kraj
29.11.2019 - 29.11.2019
Súpiska
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7