Atletika žiačok SŠ

Atletika
Atletika
 

Disciplína:
beh na 100 metrov, beh na 100m cez prekážky, beh na 200 metrov, beh na 400 metrov, beh na 800 metrov, beh na 1500 metrov, hod diskom, hod oštepom, skok do diaľky, skok do výšky, štafeta 4x100m, švédska štafeta (400-300-200-100), vrh guľou

Ročník:
2017 / 2018

 
Typ súťaže:
Postupová súťaž
 
Pohlavie:
ženy
 
Veková kategória:
nar. 1.1.1998 - 31.12.2004
 
Typ účastníka:
Jednotlivci
 
 
 
Poznámka:

Školské športové súťaže sa riadia Organizačným poriadkom /Kalendár ŠŠS pre príslušný šk. rok 2017/2018, ktorý tvorí prílohu dokumentov,je zverejnený na školskom portáli v sekcii AKTUALITY a na: www.sass.sk Poznámka: Táto súťaž je financovaná OÚ (zákon 596/2003 Z.z. ) od okresných, regionálnych, ...

[+] zobraziť pokračovanie
 
 
 

Zúčastnených škôl:
303

Zúčastnených žiakov:
0

 
Názov Kraj Dát. registrácie  
Biling. gym. C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka (BA) 7.9.2017
Deutsche Schule Bratislava, Palisády 51 Bratislava (BA) 7.9.2017
Gym. 1. mája 8, Malacky Malacky (BA) 15.9.2017
Gym. Bilíkova 24, Bratislava 4 Bratislava-Dúbravka (BA) 4.9.2017
Gym. Grösslingová 18, BA 1 Bratislava-Staré Mesto (BA) 18.9.2017
Gym. Hubeného 23, BA 3 Bratislava-Rača (BA) 18.9.2017
Gym. Ladislava Sáru 1, BA 4 Bratislava-Karlova Ves (BA) 5.9.2017
Gym. Pankúchova 6, BA 5 Bratislava-Petržalka (BA) 6.9.2017
Gym. A.Einsteina Einsteinova 35, BA 5 Bratislava-Petržalka (BA) 12.9.2017
Gym. F.G.Lorcu Hronská 3, BA 2 Bratislava-Podunaj.Biskup (BA) 13.9.2017
Gym. I.Horvátha Ivana Horvátha 14, BA 2 Bratislava-Ružinov (BA) 14.9.2017
Gym. L.Novomeského Tomášikova 2, BA 2 Bratislava-Ružinov (BA) 12.9.2017
Gym. Matky Alexie Jesenského 4/A, BA 1 Bratislava-Staré Mesto (BA) 11.9.2017
Gymnázium Metodova 2, BA 2 Bratislava-Ružinov (BA) 19.9.2017
Gym. Svätej Uršule Nedbalova 6, BA 1 Bratislava-Staré Mesto (BA) 6.9.2017
OA Nevädzová 3, BA 2 Bratislava-Ružinov (BA) 4.9.2017
Spoj.šk.Gym. J. Hronca a ZŠ,Novohradská 3, BA II Bratislava-Ružinov (BA) 12.9.2017
Spoj.škola s o.z. ZŠ a Gym. Tilgnerova 14, BA 4 Bratislava-Karlova Ves (BA) 13.9.2017
Sp. škola sv. F. Assiského Malacky Malacky (BA) 8.9.2017
SOŠ Farského 9, BA 5 Bratislava-Petržalka (BA) 22.9.2017
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10