Cezpoľný beh žiačok SŠ

Atletika
Atletika
 

Disciplína:
Cezpoľný beh - družstvá, Cezpoľný beh - jednotlivci

Ročník:
2016 / 2017

 
Typ súťaže:
Postupová súťaž
 
Pohlavie:
ženy
 
Veková kategória:
nar. 1.1.1997 - 31.12.2001
 
Typ účastníka:
Družstvá / Jednotlivci
 
 
 
Poznámka:

Školské športové súťaže sa riadia Kalendárom ŠŠS (organizačný poriadok) pre príslušný školský rok 2016/2017, ktorý tvorí prílohu dokumentov, je zverejnený na školskom portáli v sekcii AKTUALITY a na: www.sass.sk Poznámka: Táto súťaž je financovaná OÚ (zákon 596/2003 Z.z. ) od okresných, regionálnych, ...

[+] zobraziť pokračovanie
 
 
 

Zúčastnených škôl:
367

Zúčastnených žiakov:
899

 
Názov Kraj Dát. registrácie  
Ev. lýceum Vranovská 2, BA 5 Bratislava-Petržalka (BA) 2.9.2016
Gym. 1. mája 8, Malacky Malacky (BA) 19.9.2016
Gym. Bilíkova 24, Bratislava 4 Bratislava-Dúbravka (BA) 9.9.2016
Gym. Grösslingová 18, BA 1 Bratislava-Staré Mesto (BA) 14.9.2016
Gym. Hubeného 23, BA 3 Bratislava-Rača (BA) 9.9.2016
Gym. Ladislava Sáru 1, BA 4 Bratislava-Karlova Ves (BA) 3.10.2016
Gym. Pankúchova 6, BA 5 Bratislava-Petržalka (BA) 12.9.2016
Gym. Senecká 2, Pezinok Pezinok (BA) 16.9.2016
Gym. A.Einsteina Einsteinova 35, BA 5 Bratislava-Petržalka (BA) 9.9.2016
Gym. A.Bernoláka Lichnerova 69, Senec Senec (BA) 16.9.2016
Gym. I.Horvátha Ivana Horvátha 14, BA 2 Bratislava-Ružinov (BA) 7.9.2016
Gym. J.Papánka Vazovova 6, BA 1 Bratislava-Staré Mesto (BA) 9.9.2016
Gym. K.Štúra Nám. slobody 5, Modra Modra (BA) 16.9.2016
Gym. L.Novomeského Tomášikova 2, BA 2 Bratislava-Ružinov (BA) 12.9.2016
Gym. Matky Alexie Jesenského 4/A, BA 1 Bratislava-Staré Mesto (BA) 9.9.2016
Gym. Svätej Uršule Nedbalova 6, BA 1 Bratislava-Staré Mesto (BA) 18.9.2016
OA Myslenická 1, Pezinok Pezinok (BA) 16.9.2016
OA I.Karvaša Hrobákova 11, BA 5 Bratislava-Petržalka (BA) 7.9.2016
Ped. a soc.akad. Bullova 2, BA 4 Bratislava-Dúbravka (BA) 8.9.2016
Spoj. šk s oz. SOŠ J.A.Gagarina Svätoplukova 38, B Bernolákovo (BA) 4.9.2016
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10