Orientačný beh žiakov SŠ

Orientačný beh
Orientačný beh
 

Disciplína:
orientačný beh - družstvá, orientačný beh - jednotlivci

Ročník:
2015 / 2016

 
Typ súťaže:
Postupová súťaž
 
Pohlavie:
muži
 
Veková kategória:
nar. 1.1.1996 - 31.12.2001
 
Typ účastníka:
Jednotlivci
 
 
 
Poznámka:

Školské športové súťaže sa riadia Kalendárom ŠŠS (organizačný poriadok) pre príslušný školský rok 2015/2016, ktorý je zverejnený na školskom portáli v sekcii AKTUALITY a na: www.sass.sk Vekové kategórie a) žiaci a žiačky základných škôl nar. 1. 1. 2000 a mladší b) žiaci a žiačky stredných ...

[+] zobraziť pokračovanie
 
 
 

Zúčastnených škôl:
110

Zúčastnených žiakov:
331

 
Názov Kraj Dát. registrácie  
Biling. gym. C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka (BA) 21.9.2015
Gym. Grösslingová 18, BA 1 Bratislava-Staré Mesto (BA) 9.9.2015
Gym. Hubeného 23, BA 3 Bratislava-Rača (BA) 10.9.2015
Gym. Senecká 2, Pezinok Pezinok (BA) 6.10.2015
Gym. A.Einsteina Einsteinova 35, BA 5 Bratislava-Petržalka (BA) 3.9.2015
Gym. I.Horvátha Ivana Horvátha 14, BA 2 Bratislava-Ružinov (BA) 3.9.2015
Gym. J.Papánka Vazovova 6, BA 1 Bratislava-Staré Mesto (BA) 19.9.2015
Gym. K.Štúra Nám. slobody 5, Modra Modra (BA) 18.4.2016
Gym. L.Novomeského Tomášikova 2, BA 2 Bratislava-Ružinov (BA) 8.9.2015
Gymnázium Metodova 2, BA 2 Bratislava-Ružinov (BA) 14.9.2015
Gym. Svätej Uršule Nedbalova 6, BA 1 Bratislava-Staré Mesto (BA) 4.9.2015
OA Myslenická 1, Pezinok Pezinok (BA) 21.9.2015
OA Nevädzová 3, BA 2 Bratislava-Ružinov (BA) 8.9.2015
Spoj.šk.Gym. J. Hronca a ZŠ,Novohradská 3, BA II Bratislava-Ružinov (BA) 27.4.2016
SOŠE, Rybničná 59, BA 3 Bratislava-Vajnory (BA) 23.9.2015
SOŠ masm. a inform. štúdií Kadnárova 7, BA 3 Bratislava-Rača (BA) 28.9.2015
SPŠ D, Kvačalova 20, BA 2 Bratislava-Ružinov (BA) 6.9.2015
SPŠ elektr. Karola Adlera 5, BA 4 Bratislava-Dúbravka (BA) 9.9.2015
SZŠ Záhradnícka 44, BA 2 Bratislava-Ružinov (BA) 20.9.2015
ZŠ a Gym. s VJM Dunajská 13, BA 1 Bratislava-Staré Mesto (BA) 10.9.2015
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6