Gymnázium - Hubeného 23, Bratislava 3

Hubeného
83408 Bratislava-Rača
Tel.: 02 4488 4141
Fax: -
 
Šport
Disciplína
Názov kola
Dátum konania
Konečné poradie
Súpiska
Orientačný beh Orientačný beh
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
Súpiska
Volejbal Volejbal
Volejbal
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
Súpiska
Stolný tenis Stolný tenis
Stolný tenis 4-členných družstiev
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
Súpiska
Volejbal Volejbal
Volejbal
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
Súpiska
Florbal Florbal
Florbal
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
6.11.2019 - 14.11.2019
Súpiska
Florbal Florbal
Florbal
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
Súpiska
Basketbal Basketbal
basketbal
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
Súpiska
Atletika Atletika
Krajské kolo Bratislavský kraj
10.10.2019 - 10.10.2019
Konečné poradie: 6
Súpiska
Atletika Atletika
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
27.9.2019 - 27.9.2019
Konečné poradie: 1
Súpiska
Atletika Atletika
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
27.9.2019 - 27.9.2019
Konečné poradie: 3
Súpiska
Atletika Atletika
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
Súpiska
Atletika Atletika
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
Súpiska
Futbal Futbal
Futbal
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
Súpiska
Futbal Futbal
Futsal
Krajské kolo Bratislavský kraj
24.10.2019 - 24.10.2019
Súpiska
Futbal Futbal
Futsal
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
9.10.2019 - 10.10.2019
Súpiska
Futbal Futbal
Futsal
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
Súpiska
Orientačný beh Orientačný beh
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
Súpiska
Futbal Futbal
Malý futbal
Krajské kolo Bratislavský kraj
28.5.2019 - 28.5.2019
Súpiska
Futbal Futbal
Malý futbal
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
17.5.2019 - 17.5.2019
Súpiska
Futbal Futbal
Futsal
Okresné kolo Bratislava III, Bratislavský kraj
5.12.2018
Súpiska
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10