Obchodná akadémia - Nevädzová 3

Nevädzová
82007 Bratislava-Ružinov
Tel.: 02 / 43420116
Fax: -
 
Šport
Disciplína
Názov kola
Dátum konania
Konečné poradie
Súpiska
Volejbal Volejbal
Volejbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
19.3.2019 - 19.3.2019
Súpiska
Volejbal Volejbal
Volejbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
18.3.2019 - 18.3.2019
Súpiska
Stolný tenis Stolný tenis
Stolný tenis 4-členných družstiev
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
14.11.2018
Súpiska
Stolný tenis Stolný tenis
Stolný tenis 4-členných družstiev
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
14.11.2018
Súpiska
Gymnastika Gymnastika
aerobik
Krajské kolo Bratislavský kraj
26.11.2018
Súpiska
Gymnastika Gymnastika
aerobik
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Florbal Florbal
Florbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
13.12.2017 - 15.12.2017
Súpiska
Florbal Florbal
Florbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
6.12.2017 - 8.12.2017
Súpiska
Florbal Florbal
Florbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
4.12.2018 - 6.12.2018
Súpiska
Florbal Florbal
Florbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
28.11.2018 - 30.11.2018
Súpiska
Orientačný beh Orientačný beh
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
16.4.2019 - 16.4.2019
Súpiska
Orientačný beh Orientačný beh
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
16.4.2019 - 16.4.2019
Súpiska
Bedminton Bedminton
Bedminton
Krajské kolo Bratislavský kraj
6.3.2019
Súpiska
Bedminton Bedminton
Bedminton
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Bedminton Bedminton
Bedminton
Krajské kolo Bratislavský kraj
6.3.2019
Súpiska
Bedminton Bedminton
Bedminton
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
Súpiska
Basketbal Basketbal
basketbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
8.2.2018
Súpiska
Basketbal Basketbal
basketbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
1.3.2018
Súpiska
Basketbal Basketbal
basketbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
22.11.2018 - 23.11.2018
Súpiska
Basketbal Basketbal
basketbal
Okresné kolo Bratislava II, Bratislavský kraj
19.3.2019 - 19.3.2019
Súpiska
1  |  2  |  3  |  4  |  5