Gogolák Matúš

Dátum narodenia:
Pohlavie:
Mužské
Škola:
Gym.P.O.Hviezdoslava
Hviezdoslavovo nám.18
DK
 
Popis:
 
Šport
Disciplína
Názov školy Názov kola
Dátum konania
Názov preteku
Výsledok
Konečné poradie
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo I. - 15.1.2019
10.1.2019
Snowboard-slalom žiaci SŠ
0h 0min 0.00s
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo I. - 15.1.2019
10.1.2019
Obrovský slalom - žiaci SŠ
0h 0min 0.00s
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo I. - 10.1.2018
10.1.2018
I. kolo snowboardová liga - obrovský slalom JUNIORI
0h 0min 23.26s
Konečné poradie: 6
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo II. - 25.1.2018
25.1.2018
II.kolo Snowboardová liga - JUNIORI - SNOWBOARDCROSS
3 (0h 0min 0.00s)
Konečné poradie: 3
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo II. - 25.1.2018
25.1.2018
II.kolo Snowboardová liga - JUNIORI - SNOWBOARDCROSS
3 (0h 0min 0.00s)
Konečné poradie: 3
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo II. - 25.1.2018
25.1.2018
II.kolo Snowboardová liga - JUNIORI - SLALOM
0h 0min 0.00s
Konečné poradie: 9
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo III. - 14.2.2018
14.2.2018
Vysledky III. kolo SNW liga - juniori - slalom
8 (0h 0min 30.24s)
Konečné poradie: 8
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo III. - 14.2.2018
14.2.2018
Vysledky III. kolo SNW liga - juniori - slalom
8 (0h 0min 30.24s)
Konečné poradie: 8
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo III. - 14.2.2018
14.2.2018
Vysledky III. kolo SNW liga - juniori - snowboardcross
7 (0h 0min 0.00s)
Konečné poradie: 7
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo III. - 14.2.2018
14.2.2018
Vysledky III. kolo SNW liga - juniori - snowboardcross
7 (0h 0min 38.20s)
Konečné poradie: 7
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo IV. - 15.3.2018
15.3.2018
IV. kolo SNW ligy - juniori - snowboardcross
4 (0h 0min 25.79s)
Konečné poradie: 4
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo IV. - 15.3.2018
15.3.2018
IV. kolo SNW ligy - juniori - snowboardcross
4 (0h 0min 25.79s)
Konečné poradie: 4
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo IV. - 15.3.2018
15.3.2018
IV. kolo SNW ligy - juniori - slalom
6
Konečné poradie: 6
Súpiska
Zimné športy Zimné športy
Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava - Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín
Dolný Kubín
Celoštátne kolo IV. - 15.3.2018
15.3.2018
IV. kolo SNW ligy - juniori - slalom
6 (0h 0min 25.34s)
Konečné poradie: 6
Súpiska